О компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю «Авто Маркет» Сертифікат суб`єкта оціночноі діяльності 244/19 від 28.03.2019 року, код  ЄДРПОУ: 37620919, засноване 2011року, штатний персонал має досвід роботи з оцінки майна з 1997 року. Практична оціночна діяльність здійснюється за такими напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів:

 

 

 

  • Оцінка об’єктів у матеріальній формі (спеціалізації - 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.7);
  • Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності (спеціалізації - 2.1, 2.2).
  • Оцінка розміру матеріального збитку нанесеного власнику транспортного засобу внаслідок ДТП з визначенням вартості відновлювального ремонту.
  • Оцінка технічного стану та ремонтоздатності літаків малого класу та гелікоптерів всіх видів.

 

 

 

 

Оціночна компанія забезпечена всіма необхідними технічними засобами. З питань оцінки по Україні працюють представники майже по всім областям.
Оціночна компанія має досвід щодо оцінки та технічної експертизи ретро колекційних автомобілів, та забезпечена всіма необхідними технічними засобами, які дають встановити стан авто та якість проведених реставраційних робіт.