Послуги

Оцінка рухомого майна, проведення оцінки транспортних засобів, вантажних та легкових автомобілів, обладнання, сільськогосподарської техніки, будівельної та спеціалізованої техніки та машин.

Оцінка нерухомості, проведення оцінки житлових та нежитлових приміщень, будівель та споруд, квартир, земельних ділянок, у тому числі земель сільськогосподарського призначення.

Оцінка плавзасобів та судноплавних засобів, проведення оцінки всіх тип суден, човнів та катерів, у тому числі самозбудованих.

Оцінка рухомого майна

Оцінка рухомого майна, проведення оцінки транспортних транспортних засобів, вантажних та легкових автомобілів, обладнання, сільськогосподарської техніки, будівельної та спеціалізованої техніки та машин.

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості, проведення оцінки житлових та нежитлових приміщень, будівель та споруд, квартир, земельних ділянок, у тому числі земель сільськогосподарського призначення.

Оцінка плавзасобів та судноплавних засобів

Оцінка плавзасобів та судноплавних засобів, проведення оцінки всіх тип суден, човнів та катерів, у тому числі самозбудованих

Оцінка авіатранспорту

Оцінка авіатранспорта, проведення оцінки всіх видів літаків та гелікоптерів, у томи числі проведення оцінки технічного стану та ремонтоздатності літаків малого класу та гелікоптерів всіх видів.

Оцінка ЦМК (цілісно майнових комплексів)

Оцінка ЦМК (цілостностно майнових комплексів), проведення оцінки діючих підприємств та акцій, бізнесу та товару в обігу.

Оцінка ретро раритетних автомобілів

Оцінка ретро раритетних автомобілів, проведення оцінки та технічної експертизи колекційних автомобілів, з видачею звіта, що до вартості автомобіля та якості проведених відновлювальних робіт, його цінності та справжності.

Оцінка збитків

Оцінка збитків, проведення робіт по визначенню розміру матеріального збитку нанесеного власнику транспортного засобу внаслідок ДТП з визначенням вартості відновлювального ремонту, чи визначення розміру матеріального збитку заподіяний будь якому іншому майну, у тому числі об’єктам нерухомості.

Комісійна торгівля транспортними засобами

Діяльність повьязана з торгівлею транспортними засобами та їх складовими частинами, Дозвіл ГСЦ МВС 6338. Комісійна торгівля автомобілями на теріиоріі Украіни, придбання та доставка автомобілів з площадок ЄС та США під замовлення, Сертифікація, постановка на держ облік, договори купівлі-продажу ТЗ.